اخبار پاری سن ژرمن

سرخیو راموس؛ مدافعی با روح یک 9 کلاسیک!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:سرخیو راموس، مدافع باتجربه پاری سن ژرمن، در دیدار امشب مقابل نانت در سوپرجام فرانسه، یک بار دیگر شم بالای گلزنی‌اش را به نمایش گذاشت. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

راموس بی تردید یکی از بهترین مدافعان میانی دنیا در یک دهه گذشته بوده اما علاوه بر این، او بارها با گل های دیدنی‌اش با پیراهن رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا، هواداران این دو تیم را به وجد آورد و به نظر می رسد این سنت در پی اس جی هم ادامه دارد.
در شبی که پاریسی‌ها با درخشش لیونل مسی و نیمار، 4-0 نانت را شکست دادند، این گل سرخیو راموس بود که می‌تواند زیباترین گل دیدار لقب بگیرد.
روی پاس خوب مارکو وراتی به پشت مدافعان نانت بود که توپ به مسی رسید اما ضربه والی او را دروازه‌بان حریف برگرداند. توپ برگشتی در شرایطی عجیب و در حالی که راموس پشت به دروازه بود مقابل او قرار گرفت و این مدافع باتجربه هم با یک ضربه‌ پشت پای تماشایی کار را تمام کرد. هوشمندی و قدرت تصمیم‌گیری سریع راموس در این صحنه بار دیگر ثابت کرد که اگر او در جلوی زمین هم به کار گرفته می شد، می‌توانست به مهاجمی زهردار و گلزن تبدیل شود. 

دیدگاهتان را بنویسید