اخبار پاری سن ژرمن

رسمی؛ ستاره ناپولی به چلسی پیوست

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی ناپولی، با قراردادی به ارزش 45 میلیون یورو به چلسی پیوست. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

چلسی پس از جدایی آندریاس کریستنسن و آنتونیو رودیگر به صورت جدی به دنبال تقویت خط دفاعی تیمش برای فصل آینده بود. 
مدیران و کادر فنی این باشگاه گزینه‌های متفاوتی را در چند هفته اخیر مورد بررسی قرار دادند اما در نهایت تصمیم گرفتند که به صورت رسمی برای جذب کولیبالی اقدام کنند. 
مدیران ناپولی نیز که می‌دانستند تنها یک سال از مهلت قرارداد این بازیکن با این باشگاه باقی مانده و حالا بهترین زمان برای فروش اوست، با پیشنهاد ارائه شده از سوی چلسی موافقت کردند تا این مدافع سنگالی با قراردادی چهار ساله به استمفوردبریج منتقل شود. 
حالا قرار است کولیبالی پس از هشت سال حضور در جمع بازیکنان ناپولی و انجام بیش از 300 بازی با پیراهن این تیم، از این باشگاه جدا شده و تجربه جدیدی را در لندن و لیگ برتر تجربه کند. 

او پس از امضای قرارداد جدیدش به سایت رسمی باشگاه چلسی گفت:« من از این که اینجا با این تیم در چلسی هستم بسیار خوشحالم. چلسی تیم بزرگی در دنیاست و رویای من همیشه این بود که بتوانم روزی در لیگ برتر انگلیس حضور داشته باشم و بازی کنم.»
این مدافع سنگالی درباره تصمیمش برای پیوستن به چلسی اظهار داشت:« آنها اولین بار در سال 2016 به من پیشنهاد دادند اما این انتقال عملی نشد. حالا این پیشنهاد را پذیرفتم چون آنها واقعا خواهان جذب من بودند. وقتی با ادوارد مندی و جورجینیو صحبت کردم، آنها کارم را راحت‌تر کردند. من از این که اینجا هستم واقعا خوشحالم.»
کولیبالی با اشاره به استقبالی که از پیوستنش به این باشگاه شده اضافه کرد:« می‌خواهم از هواداران تشکر کنم چون بسیاری از آنها را امروز در لندن دیدم. در هواپیما هم همه برایم خوشحال بودند. بنابراین می‌خواهم از آنها تشکر کنم و امیدوارم که این فصل واقعا خوب باشد و بتوانیم لحظات جذابی را برای هواداران رقم بزنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید