اخبار پاری سن ژرمن

پی‌اس‌جی 5-2 مون‌پلیه: پاریسی‌های بی‌رحم

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:پاری سن ژرمن در دومین هفته از فصل جدید لوشامپیونا با نتیجه 5-2 مون‌پلیه را از پیش رو برداشت. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

شاگردان کریستوف گالتیه که در هفته اول با نتیجه 5-0 کلرمون را از پیش رو برداشته بودند، امشب هم به مون پلیه رحم نکردند و به یک پیروزی پرگل دیگر رسیدند. آنها در حالی با نتیجه 5-2 به پیروزی رسیدند که کیلیان امباپه یک ضربه پنالتی را از دست داد و یک گل لیونل مسی هم توسط VAR رد شد.
پاریسی‌ها که بازی را بهتر آغاز کرده بودند، در دقیقه 23 صاحب یک ضربه پنالتی شدند اما ضربه امباپه را دروازه حریف دفع کرد.
در دقیقه 39 بود که روی حرکت امباپه و شوت خطرناک او، مدافع حریف به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و پاریسی‌ها را پیش انداخت.
چهار دقیقه بعد بار دیگر پی‌اس‌جی صاحب یک ضربه پنالتی شد و این بار نیمار با فریب دروازه‌بان کار را تمام کرد تا نیمه اول با برتری 2-0 میزبان به پایان برسد.
نیمه دوم را هم پاریسی‌ها بهتر آغاز کردند و در دقیقه 51، روی ارسال اشرف حکیمی، نیمار بار دیگر موفق به گلزنی شد.
در دقیقه 59 وهبی خضری یکی از گل های خورده مون پلیه را جبران کرد تا این تیم به جبران نتیجه امیدوار شود ولی امباپه در دقیقه 69 بار دیگر اختلاف را به سه گل افزایش داد.
برتری پی اس جی ادامه داشت و بعد از اینکه گل مسی در دقیقه 85 رد شد، تنها دو دقیقه بعد رناتو سانچس توانست گل پنجم را برای پی اس جی به ثمر برساند.
در دقایق پایانی مون پلیه توانست یکی دیگر از گل های خورده را جبران کند اما این گل هم از سنگینی شکست آن‌ها کم نکرد و بازی با برتری 5-2 میزبان به پایان رسید. 

دیدگاهتان را بنویسید