اخبار پاری سن ژرمن

از عصبانیت امباپه خوشحال می‌شوم!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مارکو وراتی، هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن، عصبانیت کیلیان امباپه در بازی این هفته برابر مون‌پلیه را طبیعی می داند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 در ابتدای هفته پاری سن ژرمن با ارائه نمایشی درخشان موفق شد 2-5 مون‌پلیه را مغلوب کند. اما این دیدار حواشی فراوانی همراه داشت و درگیری کیلیان امباپه با نیمار بر سر زدن ضربه پنالتی دوم و در ادامه تنه این ستاره فرانسوی به لیونل مسی، این پیروزی را به کام هواداران پاری سن ژرمن تلخ کرد. اما مارکو وراتی مدعی شد عصبانیت کیلیان امباپه برایش خوشحال کننده است، زیرا این یعنی باشگاه برای این بازیکن اهمیت فراوانی دارد.

مارکو وراتی گفت: “کیلیان امباپه از آن دسته بازیکنانی است که همیشه می خواهد خوب کار کند و در زمین نمایش درخشانی از خود ارائه دهد. فکر می‌کنم وقتی او در بازی با مون‌پلیه یک پنالتی از دست داد، کمی عصبانی شد و البته رخ دادن این اتفاق برای چنین بازیکنی طبیعی است. کیلیان امباپه او بازیکن بزرگی است و همیشه می‌خواهد سرنوشت یک بازی را رقم بزند. اما وقتی او فرصتی برای گلزنی را از دست بدهد، ناامید می‌شود و این اتفاق طبیعی است. 

اما در همان مسابقه نیز کیلیان امباپه موفق شد دروازه حریف را باز کند و دوباره نشان دهد که بازیکنی تعیین کننده به شمار می آید. اما هر وقت امباپه عصبانی است من خوشحالم می شود، زیرا به این معنی است که او به سرنوشت تیم اهمیت زیادی می دهد، می خواهد عملکرد خوبی داشته باشد و قصد دارد سرنوشت یک بازی را با درخشش خود رقم بزند.”

دیدگاهتان را بنویسید