اخبار پاری سن ژرمن

تا شنبه تکلیف لواندوفسکی را روشن می‌کنیم

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: باشگاه بایرن مونیخ تا روز شنبه به داستان جدایی یا ماندنی شدن روبرت لواندوفسکی پایان خواهد داد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 روبرت لواندوفسکی دیروز تست های پزشکی را با بایرن پشت سر گذاشت و امروز چهارشنبه نیز با تیم تمرین خواهد کرد، اما ستاره لهستانی امیدوار است از دو اتفاق محتمل پیش رو خودداری کند؛ شرکت در مراسم معارفه باشگاه و حضور برابر هواداران بایرن در روز شنبه آینده و سپس سفر با بایرن به تور آمریکا در روز دوشنبه آینده. به لواندوفسکی قول داده شده که اینطور نخواهد بود و حتی برخی منابع لهستانی اشاره می کنند که او همین امروز با هم تیمی هایش خداحافظی خواهد کرد و کار انتقالش به بارسا نهایی می شود.

اگرچه به نظر می رسد که بایرن موقعیت و موضع قدرتمند خود را حفظ کرده و کاملا مخالف جدایی لواندوفسکی است، اما در نهایت دشوار بتواند مقابل تمایل این بازیکن برای ترک بوندسلیگا و بازی برای بارسا مقاومت کند. این مهاجم همچنان به وعده خوان لاپورتا(رئیس بارسا) اعتماد دارد که به او قول داده بود، اگر علناً تمایلش را برای ترک بایرن اعلام کند، او را جذب خواهد کرد. لوا معتقد است سهم خودش را ادا کرده و حالا نوبت بارسلوناست.

دیدگاهتان را بنویسید