بازیکنان پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمنحواشی پاری سن ژرمن

آنچلوتی: کروس آلمانی است پس اشک نمی‌ریزد؛ ام باپه در المپیک؟ به من ربطی ندارد

آنچلوتی: کروس آلمانی است پس اشک نمی‌ریزد؛ ام باپه در المپیک؟ به من ربطی ندارد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: کارلتو می‌گوید تونی کروس احساسات ناشی از خداحافظی‌اش از فوتبال را کنار گذاشته و روی فینال لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کرده‌است.

کارلو آنچلوتی از تونی کروس به عنوان یکی از بهترین هافبک‌های تاریخ فوتبال یاد کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

آنچلوتی: کروس آلمانی است پس اشک نمی‌ریزد؛ ام باپه در المپیک؟ به من ربطی ندارد

تیم‌های رئال مادرید و رئال بتیس فردا از هفته پایانی لالیگا، فصل 24-2023 به مصاف هم می‌روند. جدال فردا، آخرین بازی رئال مادرید پیش از نبرد حساس با دورتموند در فینال لیگ قهرمانان اروپا است. خداحافظی تونی کروس از فوتبال، بازی با بتیس را برای هواداران رئال، تبدیل به یک روز فراموش‌ناشدنی و غم‌انگیز می‌کند؛ چرا که اسطوره آلمانی فردا برای آخرین بار در سانتیاگو برنابئو قدم خواهد گذاشت.

کارلو آنچلوتی در نشست خبری پیش از بازی با رئال بتیس مفصل در خصوص خداحافظی تونی کروس صحبت کرد و او را یکی از بهترین هافبک‌های تاریخ فوتبال نامید. مصاحبه کارلتو را در ادامه می‌خوانید

آخرین هفته لیگ

ما از نحوه مدیریت این لیگ بسیار راضی هستیم. لالیگای امسال، آسان ترین لیگ در دوران حرفه ای من بوده است. فصل فوق‌العاده‌ای پشت سر گذاشتیم و فردا آن را به پایان خواهیم رساند. کاملاً شایسته قهرمانی لالیگا بودیم.

خداحافظی کروس

یک اسطوره باشگاه ما در حال خداحافظی است. ما باید از این روز لذت ببریم. فردا یک روز مهم است. همیشه گفته‌ام که بازیکنان باتجربه و اسطوره ها خودشان باید سرنوشت خود را انتخاب کنند. تونی این تصمیم را گرفته و باید به آن احترام گذاشت. من به تصمیم او احترام می گذارم، این تصمیم یک مرد شجاع است.

کروس قابل جایگزینی است؟

جایگزینی کسی مثل کروس تقریباً غیرممکن است، اما این تیم بازیکنان جوانی دارد تا مسئولیت را بر عهده بگیرند و مسیر ده سال گذشته را دنبال کند. هر سال مهره‌هایی را از دست می دهیم، اما جو، نگرش و تعهد تیم همان چیزی است که همیشه بوده است.

شوامنی بازی با دورتموند را از دست داد

شوامنی در فینال لیگ قهرمانان اروپا بازی نخواهد کرد، اما برای یورو آماده خواهد شد.

کروس می‌خواهد در اوج خداحافظی کند

با کروس حرف زدم. او برای خداحافظی متقاعد شده بود. خداحافظی به این شکل برای کروس ایده‌آل است چون می‌خواهد در اوج حداحافظی کند. من به تصمیم او خیلی احترام می گذارم.

آیا کروس احساساتی شده؟

تونی کروس یک آلمانی است (می‌خندد)، بنابراین اشکی در کار نیست. او کاملا روی فینال لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کرده است. او متقاعد شده زمان خداحافظی است

ویژگی های منحصر به فرد کروس

عملکردی بسیار سطح بالا و بسیار مداوم، بدون مصدومیت. یکی از معدود بازیکنانی که می داند چگونه زمان بازی را با مالکیت و کنترل توپ مدیریت کند. دقت پاس او منحصر به فرد است. کروس سهم زیادی در فوتبال داشته و یکی از بهترین هافبک های تاریخ است.

بهترین بازی کروس؟

انتخاب یکی از آنها دشوار است، زیرا او همیشه با ثبات بازی کرده است. او همیشه به عنوان یک بازیکن برجسته خود را معرفی کرده‌است.

آینده ناچو هنوز مشخص نیست

ناچو هنوز تصمیم نگرفته است، ما منتظریم، اما عجله ای نداریم. پس از پایان فصل ،او می تواند در مورد فصل آینده خود تصمیم بگیرد. در حال حاضر هدف او تلاش برای کسب قهرمانی پانزدهم در لیگ قهرمانان اروپا است.

حضور ام باپه در المپیک به من ربطی ندارد

ام باپه و المپیک؟ من به این مسائل نمی پردازم. من المپیک را دوست دارم، اگر بتوانم بازی های تیم های ملی ایتالیا را تماشا می کنم!

شانس کروس برای توپ طلا

من در مورد این موضوع نمی دانم. اگر در لیگ قهرمانان اروپا پیروز شویم، ممکن است یک بازیکن رئال مادرید آن را کسب کند، اما برای ما مهم نیست. عناوین تیمی مهم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید