اخبار پاری سن ژرمن

نیمار به PSG: نمی‌روم، اصرار نکنید

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:با وجود تمایل PSG برای فروش نیمار، ستاره برزیلی خواهان جدایی نیست چرا که حضور در این تیم را ضامن عملکرد موفق خود با پیراهن برزیل در جام جهانی می‌داند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

وبسایت گل در خبری اختصاصی اعلام کرد نیمار به هیچ وجه با جدایی از پاری سن ژرمن موافقت نخواهد کرد. این در حالی است که باشگاه فرانسوی تمایل زیادی برای فروش این ستاره برزیلی دارد.

نیمار به مدیران PSG اطلاع داده که دیگر حاضر نیست به موضوع انتقال تابستانی به باشگاهی دیگر فکر کند و در حال حاضر تمام حواس خود را به موفقیت در جام جهانی قطر با پیراهن تیم ملی کشورش معطوف کرده است.

در هفته‌های اخیر شایعات زیادی مطرح بود مبنی بر اینکه نیمار به زودی پاریس را ترک کرده و راهی باشگاهی دیگر می‌شود. گزارشها نشان می‌داد PSG اگر پیشنهادی مناسب دریافت کند برای فروش ستاره برزیلی تردید نخواهد کرد. این در حالی است که از قرارداد نیمار با باشگاه فرانسوی سه سال دیگر باقی مانده است.

نیمار حالا به اردوی پیش‌فصل PSG اضافه شده و در تمرینات این تیم شرکت دارد. گل در گزارش خود می‌گوید ستاره برزیلی می‌خواهد تا زمان آغاز جام جهانی در اوج آمادگی باشد و باقی ماندن در PSG را بهترین راه برای رسیدن به این هدف می‌داند.

واگنر ریبیرو، ایجنت سابق نیمار، هم پیشتر گفته بود که ستاره برزیلی تا زمانی که با پیراهن PSG فاتح لیگ قهرمانان اروپا نشود تمایلی برای جدایی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید