جدیدترین اخبار پاری سن ژرمنحواشی پاری سن ژرمن

انریکه: روحم از اخراج ژاوی خبر ندارد!

انریکه: روحم از اخراج ژاوی خبر ندارد!

به گزارش اخبار پاریس ژرمن: لوئیس انریکه در نشست خبری امروز خود گفت اصلا خبری از بارسا و شایعات پیرامون آینده ژاوی ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

انریکه: روحم از اخراج ژاوی خبر ندارد!

پی اس جی فردا در آخرین بازی لیگ فرانسه به مصاف متز خواهد رفت و سپس باید در فینال جام حذفی برابر لیون قرار بگیرد تا سه گانه داخلی را تکمیل کند. پاریس قهرمان لیگ و سوپرجام شده و حالا می‌خواهد جام حذفی را ببرد.

بازی فردا حکم یک بازی تدارکاتی را برای بازی فینال دارد. پی اس جی که کیلیان امباپه را برای فصل بعد در اختیار ندارد، تابستان شلوغی خواهد داشت. انریکه در این رابطه گفت: «قبلا به سادگی توضیح داده‌ام که شرایط تیم چگونه است. آیا خروجی‌ها و ورودی‌ها زیاد خواهد بود؟ اکنون زمان آن نیست چون ما هنوز یک جام دیگر در تیررس داریم. ماه‌هاست برای رسیدن به اهدافمان کار می‌کنیم و برنامه‌ریزی به صورت روزانه انجام می‌شود. قطعا در تابستان برای تقویت تیم تلاش خواهیم کرد.»

سطح لیگ فرانسه: «من در ماه‌های اخیر نظر خودم را در این مورد گفته‌ام. این لیگ رقابتی‌تر از آن چیزی بود که تصور می‌کردم. با این حال بین تیم دوم و ما تفاوت زیادی وجود دارد و مشخص است که تیم ما در بالاترین سطح است و بازیکنان بهتری دارد. در مجموع من از سطح فوتبال فرانسه شگفت‌زده شده‌ام. بازی‌هایی بسیار خوب، فشرده و فیزیکی با بازیکنان و مربیان بسیار خوب. سطح بسیار بالایی وجود داشت.»

دیدگاهتان را بنویسید