اخبار پاری سن ژرمن

دورتموند – پاری سن ژرمن؛ اولین بازی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: دو تیم دورتموند و پاری سن ژرمن که در مرحله گروهی نیز دو مرتبه به مصاف یکدیگر رفته بودند (۱ برد برای پاری سن ژرمن، ۱ تساوی)، در مرحله نیمه‌نهایی بار دیگر رو در روی هم قرار خواهند گرفت. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

دورتموند - پاری سن ژرمن؛ اولین بازی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا

شب گذشته (سه‌شنبه) و با برگزاری دو بازی، تکلیف یکی از بازی‌های نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۲۳/۲۴ مشخص شد. پاری سن ژرمن با نتیجه ۴-۱ بارسلونا را شکست داد و با برتری ۶-۴ در مجموع دو بازی رفت و برگشت، راهی نیمه نهایی شد. در سمت مقابل، دورتموند نیز در جدالی نزدیک و جذاب، اتلتیکو مادرید را ۴-۲ شکست داد و با برتری ۵-۴ در مجموع، به جمع چهار تیم پایانی راه یافت.

بارسلونا (۴) 1-۴ (۶) پاری سن ژرمن؛ رژه اقتدار پاریسی‌ها، توهم بارسا تمام شد!
دورتموند 4-2 اتلتیکو مادرید؛ جهنم‌ زرد، تیم سیمئونه را خاکستر کرد
بر این اساس، دو تیم بوروسیا دورتموند و پاری سن ژرمن برگزار کننده اولین بازی مرحله نیمه‌نهایی خواهند بود و تکلیف دیگر بازی این مرحله، امشب پس از پایان جدال بایرن مونیخ – آرسنال و منچسترسیتی – آرسنال مشخص خواهد شد.

تاریخ برگزاری بازی‌های نیمه‌نهایی
بازی‌های دور رفت نیمه‌نهایی، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد و تاریخ بازی‌های دور برگشت نیز برای یک هفته بعد (روزهای ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت) برنامه‌ریزی شده‌اند. بازی فینال نیز قرار است شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ برگزار شود.

گفتنی است بر اساس برنامه، اولین بازی مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا روز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت بین دو تیم دورتموند و پاری سن ژرمن در ورزشگاه زیگنال ایدونا پارک برگزار خواهد شد. این دو تیم یک هفته بعد (۱۸ اردیبهشت) در پارک دوپرنس رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید