اخبار پاری سن ژرمن

تنش در PSG؛ نارضایتی شدید از مسئول نقل‌ و انتقالات

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:در باشگاه پاری سن ژرمن از عملکرد آنترو هنریک، مسئول نقل و انتقالات، راضی نیستند. بین او و کادر فنی پی اس جی نیز تنش ایجاد شده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 پی اس جی فصل را عالی شروع کرده و پس از پیروزی برابر نانت در سوپرجام، سه بازی نخست خود در لیگ یک فرانسه را نیز با پیروزی پشت سر گذاشته است. همه چیز در پاریس خوب پیش می رود به غیر از روند خروجی های تیم. امروز نشریه لوپاریزین ادعا کرد که در پی اس جی از عملکرد آنترو هنریک، مدیر داخلی باشگاه، ناراضی هستند. هنریک زمانی مدیر ورزشی باشگاه بود و سپس جای خود را به لئوناردو داد. از تابستان امسال نیز با برکناری لئوناردو، لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی پی اس جی شده است.

کریستوف گالتیه، مربی پی اس جی و لوئیز کامپوس، اعتراض خود را به گوش هنریک رسانده اند و بین آنها تنش وجود دارد. لوپاریزین نوشت که هنریک مسئول اصلی نقل و انتقالات باشگاه است اما هنوز نتوانسته کار فروش هشت بازیکن مازاد را نهایی کند. کامپوس لیست ورودی های پی اس جی را مشخص می کند و با باشگاه های‌ آنها وارد مذاکره می شود ولی تمرکز هنریک بیشتر روی فروش بازیکن است اما او نتوانسته تا به اینجا در این ماموریت موفق شود.

قرار بود لئاندرو پارِدِس راهی یوونتوس شود و کیلور ناواس نیز به ناپولی برود ولی تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده است. بازیکنانی چون آندر هررا و مائورو ایکاردی نیز آینده ای مبهم در پی اس جی دارند. 

هنریک تنها توانسته کار انتقال تیلو کرر به وستهم را نهایی کند. پی اس جی با خطر نقض فرپلی مالی نیز روبرو است و برای باشگاه فروش بازیکن اهمیت فراوانی دارد. هشت روز به پایان نقل و انتقالات باقیمانده و باید دید هنریک می تواند رضایت گالتیه و کامپوس را جلب کند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید