بازیکنان پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمنحواشی پاری سن ژرمن

جدایی دمبله از PSG: انریکه او را نمی‌خواهد!

جدایی دمبله از PSG: انریکه او را نمی‌خواهد!

به گزارش اخبار پاریس ژرمن: دنیل ریولو، کارشناس فوتبال فرانسوی، در رادیو RMC ادعایی عجیب در مورد عثمان دمبله مطرح کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

جدایی دمبله از PSG: انریکه او را نمی‌خواهد!

دنیل ریولو، دیشب به عثمان دمبله و کیلیان امباپه حمله کرد به این خاطر که آنها در آخرین بازی لیگ 1 در متز نبودند و در جشنواره کن مشغول خوش‌گذرانی بودند.

ریولو گفت: «از بازی با دورتموند، مثل هر سال که پاری سن ژرمن از دور لیگ قهرمانان حذف شده، فصل نیز برای این تیم تمام شده است. از طرفی امسال جزئیات جدیدی هم داریم. وقتی آخرین بازی لیگ می‌رسد، برخی از بازیکنان کنار گذاشته می‌شوند و شاید طبیعی باشد ولی آنها به تعطیلات رفته‌اند. خیلی‌ها به من می‌گویند، امباپه ماه‌هاست از باشگاه فاصله گرفته و وضعیت او روشن و قابل درک است اما من برای مورد دمبله توجیهی پیدا نمی‌کنم.»

ریولو ادامه داد: «از طرف دیگر، به من گفته‌اند در تابستان امسال باید برای جدایی عثمان دمبله آماده شویم چون لوئیس انریکه دیگر او را نمی‌خواهد. در مورد امباپه از چند ماه قبل فهمیدیم که جدایی وجود دارد، اما حضور دمبله در کن، غیرعادی است. کیلیان ماه‌هاست که ارتباطش با پی اس جی قطع شده اما دمبله هنوز قرارداد دارد و تصور بر این است که می‌خواهد بماند چون تازه به پی اس جی آمده است اما در آخرین بازی لیگ غیبت می‌کند و به میهمانی می‌رود. این بسیار تعجب‌آور است. او چرا حتی روی نیمکت هم نیست؟ دمبله بعد از دورتموند تنها نیم ساعت بازی کرده است، چرا؟ حضور در کن زمانی که مصدوم نیست، چه توجیهی دارد؟ من برای رفتن دمبله آماده می‌شوم و از این بابت واقعا نگران هستم.»

دیدگاهتان را بنویسید