جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

هافبک پاری سن ژرمن بهترین بازیکن جوان فصل لیگ فرانسه شد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:هافبک جوان تیم ملی فرانسه و باشگاه پاری سن ژرمن بهترین بازیکن جوان فصل لیگ ۱ فرانسه شد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاری سن ژرمن هافبک پاری سن ژرمن بهترین بازیکن جوان فصل لیگ فرانسه شد

وارن زایر امری هافبک ۱۸ ساله باشگاه پاری سن ژرمن جایزه بهترین بازیکن جوان این فصل لیگ ۱ را دریافت کرد. این هافبک جوان که توسط دیدیه دشان به تیم ملی فوتبال فرانسه هم دعوت شده چندی پیش به رکورد ۵۰ بازی با پیراهن پاری سن ژرمن رسید و ضمنا به دومین بازیکن جوان تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد که در نیمه نهایی این رقابت ها بازی کرده است.

چندی پیش و با اعلام باشگاه پاری سن ژرمن پیش از بازی مقابل لوآور، قرارداد وارن زائر امری با این تیم تا تابستان ۲۰۲۹ تمدید شد. قرارداد پیشین این ستاره بااستعداد فرانسوی تنها یک سال دیگر و تا سال ۲۰۲۵ اعتبار داشت.

در بازی تیم ملی فرانسه در چهارچوب مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۴ در آلمان که شاگردان دیدیه دشان به مصاف جبل الطارق رفتند وارن زائر امری، هافبک پاری سن ژرمن را در ترکیب ابتدایی خروس ها قرار گرفت و به این ترتیب این بازیکن متولد ۲۰۰۶ در این بازی با ۱۷ سال، ۸ ماه جوان‌ترین بازیکنی لقب گرفت که برای تیم ملی فرانسه از ابتدا به میدان رفته است.

این بازیکن بالاتر از تمام استعدادهای موفق لیگ ۱ فرانسه بهترین بازیکن جوان فصل این لیگ لقب گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید