اخبار پاری سن ژرمن

شرط شروع مذاکرات بایرن مونیخ برای بارسلونا

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: بایرن مونیخ به پیشنهادات پایین‌تر از 70 میلیون یورو برای رابرت لواندوفسکی پاسخ نخواهد داد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

داستان انتقال رابرت لواندوفسکی به بارسلونا طولانی شده چرا که بایرن مونیخ قصد عقب نشینی از مواضع سفت و سخت خود را ندارد. مدیران بایرن بارها تاکید کرده اند که ستاره لهستانی فروشی نیست و دو پیشنهاد بارسلونا را نیز برای او رد کرده اند.

بارسلونا پس از توافق شخصی با لواندوفسکی و با توصیه پینی زاهاوی، مدیر برنامه های بازیکن، حداکثر 40 میلیون یورو برای این انتقال هزینه خواهد کرد در حالی که منابع آلمانی نوشته اند بایرن برای فروش لواندوفسکی حداقل 60 میلیون یورو می خواهد. بایرن معتقد است مرد سال فوتبال جهان در سال گذشته با وجود اینکه تنها یک سال از قراردادش باقیمانده، ارزش 60 میلیون هزینه را دارد.

امروز سایت گل ادعایی جدید مطرح کرد مبنی بر اینکه بایرن تنها در صورت دریافت پیشنهادی 70 میلیون یورویی برای لواندوفسکی حاضر خواهد شد با بارسلونا پای میز مذاکره بیاید و به هیچ پیشنهاد پایین تر پاسخ نخواهد داد. لوا پس از تعطیلات دو هفته ای در ایبیزا، اکنون در سیسیل ایتالیا حضور دارد و طبق برنامه باید از دوشنبه در تمرینات پیش فصل بایرن حاضر شود.

بایرن شنبه هفته بعد پس از رونمایی رسمی از تیم فصل 23-2022 برای هواداران، خود را مهیای عزیمت به تور آمریکا خواهد کرد. برای بسیاری جای سوال است که لواندوفسکی را در این تور خواهیم دید یا خیر. در حال حاضر گمانه زنی ها از این قرارند که ستاره لهستانی حتی حاضر به شرکت در تمرینات هم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید