جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

پیشی گرفتن لایپزیش از بایرن مونیخ در رقابت بر سر ژاوی سیمونز

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: لایپزیش پیشتاز رقابت بر سر ژاوی سیمونز است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 

پیشی گرفتن لایپزیش از بایرن مونیخ در رقابت بر سر ژاوی سیمونز

مطابق اخبار منتشر شده، ژاوی سیمونز تمایلی ندارد به پاری سن ژرمن بازگردد و انتظار می‌رود فصل بعد نیز به کار خود در بوندسلیگا ادامه دهد. بااین‌حال بایرن مونیخ و لایپزیش به‌سختی با یکدیگر بر سر این بازیکن 21 ساله رقابت می‌کنند که باید دید در انتها کدام یک پیروز خواهد شد.

به گزارش بیلد؛ ژاوی سیمونز بیش‌تر تمایل دارد در لایپزیش بماند تا اینکه به بایرن مونیخ بپیوندد. بااین‌حال چالش اصلی ساکسون‌ها برای حفظ این استعداد هلندی، توافق با پاری سن ژرمن است و آن‌ها به دنبال جذب دائمی سیمونز هستند.

از سوی دیگر، پاریسی‌ها تمایلی به فروش بازیکن خود در این پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی ندارند؛ زیرا در غیر این صورت باید درصد قابل‌توجهی از این مبلغ را به آیندهوون بپردازند، بنابراین تنها راه باقی‌مانده توافق دو باشگاه بر سر یک انتقال قرضی دیگر به همراه بند خرید دائمی است.

در این شرایط نیز لایپزیش مجبور به شکستن رکورد نقل‌وانتقالاتی خود که پرداخت 40 میلیون یورو برای لویس اوپندا است، خواهد شد و البته بعید است که آن‌ها مبلغی بیش از 60 میلیون یورو بپردازند. حال اگر مذاکرات میان لایپزیش و پاری سن ژرمن شکست بخورد، بایرن مونیخ توانایی این را دارد پول بیش‌تری بپردازد و این‌گونه می‌تواند به صحنه بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید