اخبار پاری سن ژرمن

رسمی؛ ماتیس دی‌لیخت راهی بایرن مونیخ شد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:باشگاه بایرن مونیخ موفق به جذب ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس با قراردادی پنج ساله و تا سال 2027 شد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

بایرن مونیخ در روزهای اخیر تلاش زیادی برای توافق با یوونتوس برای انتقال ماتیس دی لیخت کرد و این پروژه عصر امروز به پایان رسید. ماتیس دی لیخت بعد از سپری کردن سه فصل قابل قبول در یوونتوس، حالا با قراردادی پنج ساله برای بایرن مونیخ بازی خواهد کرد. ماتیس دی لیخت در تابستان سال 2019 نیز مورد توجه این باشگاه قرار داشت، اما در نهایت راهی یوونتوس شد و حالا بعد از سه سال این اتفاق رخ داده است.  مبلغ این انتقال 70 میلیون یورو به اضافه 10 میلیون پاداش عنوان شده است.

ماتیس دی لیخت بعد از نهایی شدن این انتقال گفت: “من بسیار خوشحالم که بازیکن این باشگاه بزرگ هستم. بایرن مونیخ موفق ترین باشگاه در آلمان، یکی از موفق ترین باشگاه های اروپا و همچنین در جهان فوتبال است. از همان ابتدا محبت و رفتار صادقانه ای از مدیریت ورزشی، سرمربی و هیئت مدیره بایرن مونیخ احساس کردم و این رفتار من را متقاعد کرد که راهی این تیم شوم. علاوه بر این بایرن مونیخ باشگاهی با مدیریت فوق العاده و با اهداف بزرگ است. من بسیار خوشحالم که بخشی از این تیم خواهم بود.”

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر بایرن نیز در این رابطه گفت: “خیلی خوشحالم که ماتیس دی لیخت در آینده برای بایرن مونیخ بازی خواهد کرد. ما سه سال پیش می خواستیم او را به مونیخ بیاوریم. ما در آن مقطع نیز نسبت به ویژگی های او به عنوان مدافعی بزرگ متقاعد شده بودیم و حالا این احساس بیشتر شده است. ماتیس با حرفه‌ای بودن و شخصیت فوق‌العاده‌اش، هم با تیم و هم با آرزوهای بایرن مونیخ سازگاری دارد. او نقش مهمی در بایرن و بیرون از زمین بازی خواهد کرد. دی لیخت در گذشته و در جوانی در آژاکس یک رهبر بود و در 22 سالگی هنوز هم اینگونه است.”

دیدگاهتان را بنویسید