اخبار پاری سن ژرمن

ستاره بارسلونا در یک‌قدمی انتقال به چلسی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:پی‌یر امریک اوبامیانگ، ستاره باتجربه و گابنی بارسلونا در آستانه انتقال به چلسی قرار دارد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی پس از اینکه تیمش شروع ضعیفی در این فصل داشته و دیروز شکست تلخ 3-0 را در خانه لیدزیونایتد تجربه کرد، مدعی شد این تیم به‌شدت به دنبال جذب یک مهاجم جدید است و تقویت دیگر خطوط در اولویت بعدی مدیران باشگاه قرار گرفته است. حالا نشریه دیلی میل در گزارشی مدعی شد دو باشگاه چلسی و بارسلونا بر سر انتقال پی‌یر امریک اوبامیانگ با قراردادی به ارزش 18 میلیون پوند به اضافه چهار میلیون پاداش رسیده‌اند و این انتقال به‌زودی نهایی خواهد شد.

البته خود اوبامیانگ در ابتدا تمایلی به ترک بارسلونا و بازگشت به لیگ برتر نداشت، اما به نظر می‌رسد در صورت انتقال به چلسی، دستمزد این بازیکن تقریبا دو برابر خواهد شد. همچنین این ستاره 33 ساله احتمالا در این فصل جای ثابتی در ترکیب بارسلونا نداشت، اما چلسی به جذب یک مهاجم جدید نیاز مبرمی دارد و حتی ممکن است اوبامیانگ همین هفته بعد در بین 11 مرد منتخب توماس توخل قرار گیرد.

این مهاجم باتجربه در دوران کوتاه‌مدت حضورش در نوکمپ به این تیم کمک کرد تا سهمیه لیگ قهرمانان را به‌دست آورد. اوبامیانگ همچنین در نیم فصل 13 بار موفق به گلزنی شد و دو بار در ال کلاسیکو دروازه رئال مادرید را باز کرد. بدین‌ترتیب او بعد از 6 ماه و با ثبت خاطراتی بسیار خوب، دوباره به لندن بازگشته و این‌بار لباس چلسی را به تن می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید