اخبار پاری سن ژرمن

آلونسو امشب در تست‌های پزشکی بارسلونا

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مارکوس آلونسو تا ساعاتی دیگر لندن را به مقصد بارسلونا ترک می‌کند و قرار است امشب در تست‌های پزشکی باشگاه بارسلونا حاضر شود. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 بحث انتقال مارکوس آلونسو به بارسا از چند هفته قبل مطرح شده و مذاکرات خوبی هم با مدیران چلسی صورت گرفته است. توافق دو باشگاه تقریبا نهایی شده ولی بارسلونا تا تکلیف خروجی‌های خود را مشخص نکند، حاضر به اعلام خبر انتقال رسمی این بازیکن نیست. 

مشکل بزرگ بارسلونا خطر نقض فرپلی مالی است و در حال حاضر قادر به پرداخت دستمزد این مدافع اسپانیایی نیست ولی به فاصله یک روز تا پایان نقل و انتقالات تابستانی در اسپانیا، بارسلونا در حال نهایی کردن انتقال مارتین برایثویت و سرجینیو دِست است و همچنین امیدوار است ممفیس دیپای و پی‌یر امریک اوبامیانگ نیز راهی تیم مورد نظر خود شوند.

روز دوشنبه جلسه‌ای بین مدیر برنامه‌های آلونسو و خوان لاپورتا، رئیس بارسا، برگزار شد و در آن لاپورتا اطمینان داد که تا پایان نقل و انتقالات، قطعا آلونسو را جذب خواهند کرد.

طبق ادعای اسپورت، آلونسو امروز ساعت 15 به‌وقت محلی لندن را به مقصد بارسلونا ترک خواهد کرد و قرار است امشب در تست‌های پزشکی باشگاه بارسلونا حاضر شود. بارسلونا پیش بینی کرده است که تا روز جمعه شرایط لازم برای قطعی کردن انتقال آلونسو فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید