اخبار پاری سن ژرمن

پاری‌سن‌ژرمن به دنبال ارائه سومین پیشنهاد برای جذب اشکرینیار

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:باشگاه پاری سن ژرمن هنوز نسبت به جذب مدافع اسلواکیایی تیم فوتبال اینتر امیدوار است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 باشگاه پاری‌سن‌ ژرمن که پیش از این چند تلاش ناموفق برای به خدمت گرفتن میلان اشکرینیار از اینتر داشته، ظاهراً دست بردار نیست و قصد دارد بار دیگر شانس خود را در این زمینه امتحان کند. بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت»؛ پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد پیشنهاد جدید خود را که چیزی در حدود 70 میلیون یورو است، به اینتر ارائه دهد، اما سیمونه اینزاگی سرمربی نراتزوری مخالف جدایی این مدافع اسلواکیایی در این تابستان است و روی او برای فصل 23-2022 حساب کرده است.

طبق این گزارش؛ این پیشنهاد جدید مبلغ مدنظر اینتری‌ها برای فروش اشکرینیار 27 ساله نیست اما می‌تواند آنها را برای فروش این مدافع میانی راضی کند. مدیران باشگاه اینتر روی مدافع اسلواکیایی خود 80 میلیون یورو قیمت گذاشته‌اند. قهرمان 19 دوره سری A ایتالیا در سوی دیگر خود به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع میانی دیگر است و به این منظور مانوئل آکانجی از بوروسیا دورتموند را زیرنظر دارد.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در این تابستان، در اولین تلاش برای جذب اشکرینیار پیشنهادی 50 میلیون یورویی به اینتر داده بود که از جانب این باشگاه ایتالیایی رد شد. در دومین تلاش پاریسی‌ها پیشنهادی 60 میلیون یورویی به اینتر دادند و یولیان دارکسلر هافبک آلمانی‌اش را هم وارد این معامله کردند تا مدافع اسلواکیایی نراتزوری را به خدمت بگیرد اما اینتر تمایلی به این کار نشان نداد و تنها خواهان فروش نقدی اشکرینیار است.

اشکرینیار که در سال 2017 از سامپدوریا به اینتر پیوست و تا سال 2023 هم تحت‌ قرارداد این باشگاه ایتالیایی است؛ تا کنون در 215 بازی برای این تیم به میدان رفته و 11 گل هم به ثمر رسانده است. او تاکنون با نراتزروی یک قهرمانی در سری A، یک قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و یک قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا را تجربه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید