اخبار پاری سن ژرمن

عملی شدن اولین خواسته امباپه؛ لئوناردو اخراج شد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن فرانسه : باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اقدام به اخراج مدیر ورزشی خود کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

به گزارش اخبارپاریس ژرمن باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در حالی شب گذشته (شنبه) به طور رسمی از تمدید قرارداد کیلیان امباپه تا پایان ماه ژوئن 2025 خبر داد که گفته می‌شود یکی از شروط این ستاره فرانسوی برای تمدید قراردادش اخراج لئوناردو و مائوریسیو پوچتینو به ترتیب به عنوان مدیر ورزشی و سرمربی این تیم بوده است.

روزنامه «اکیپ» فرانسه، «رادیو مونت‌کارلو» و سرویس رسانه‌ای «آمازون پرایم ویدئو» مدعی شده‌اند که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به طور رسمی لئوناردو را از سمت مدیر ورزشی این تیم اخراج کرده است. لئوناردو بین سال‌های 2011 تا 2013 مدیر ورزشی PSG بود و پس از 6 سال دوباره در سال 2019 به این باشگاه بازگشت.

یکی از کارهای مهم این مرد برزیلی متقاعد کردن نیمار برای ماندن در پاری‌سن‌ژرمن در سال 2019 علیرغم علاقه‌اش برای بازگشت به بارسلونا بود اما او تأثیر مثبتی روی پیشرفت پاری‌سن‌ژرمن در سه فصل اخیر نداشت.

خرید مائورو ایکاردی در ازای 65 میلیون یورو و ناتوانی‌اش در فروش بازیکنان همچون یولیان دارکسلر، لایوین کورزاوا و تیلو کرر برای متعادل کردن تراز مالی باشگاه نشان می‌دهد که منابع مالی باشگاه در دوره مدیریت لئوناردو به هدر رفته است.

دیدگاهتان را بنویسید