اخبار پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

آرسنال برای برونو گیمارش ۱۰۰ میلیون پوند هزینه نمی‌کند؛ منچسترسیتی، همچنان محتمل‌ترین گزینه

آرسنال برای برونو گیمارش ۱۰۰ میلیون پوند هزینه نمی‌کند

به گزارش اخبار پاریس ژرمن: گیمارش در مصاحبه‌هایش اشاره کرده که از حضور در نیوکاسل راضی است ولی با توجه به بند فسخ موجود در قراردادش، نمی‌توان جدایی او را به طور کلی منتفی دانست. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

آرسنال برای برونو گیمارش ۱۰۰ میلیون پوند هزینه نمی‌کند

منچسترسیتی پس از تماس گرفتن با نزدیکان برونو گیمارش، هنوز در حال بررسی شرایط برای اقدام به جذب این بازیکن است.

به گزارش بین جیکوبز، آن‌طور که پیش از این فابریتزیو رومانو خبر داده، بند فسخ ۱۰۰ میلیون پوندی گیمارش در نیوکاسل، تا هفته ابتدایی ماه ژوئن اعتبار دارد. قرارداد هافبک ۲۶ ساله تیم ملی برزیل، تا سال ۲۰۲۸ با نیوکاسل معتبر است. در شرایط فعلی، آرسنال هیچ برنامه‌ای برای فعال‌سازی این بند ندارد و تنها در صورتی به فکر معامله خواهد افتاد که قیمت این بازیکن کاهش یابد. برای آن‌ها، جذب مارتین زوبیمندی از رئال سوسیداد، احتمال بیشتری دارد.

برخلاف گزارش‌های پیشین، پاری سن ژرمن در رقابت برای جذب گیمارش حضور ندارد. آن‌ها همچنان برناردو سیلوا را می‌خواهند. گاوی نیز، دیگر گزینه مورد پسند آن‌هاست، ولی تقریبا دست نیافتنی تلقی می‌شود. بارسلونا او را کاپیتان آینده باشگاه می‌بیند و قصد ندارد در رابطه با این بازیکن، با هیچ باشگاهی وارد مذاکره شود. در هر حال، پاریسی‌ها که به دنبال یک مهاجم، یک وینگر، یک هافبک میانی و یک مدافع میانی هستند، تابستان شلوغی را در پیش خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید