اخبار پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

الخلیفی همچنان امیدوار است: شاید امباپه برگردد!

به گزارش اخباره پاری سن ژرمن: ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن، می‌گوید علاقه کیلیان امباپه به جدایی را درک می‌کند اما امیدوار است او روزی به فرانسه برگردد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

الخلیفی همچنان امیدوار است: شاید امباپه برگردد!

رابطه کیلیان امباپه و ناصر الخلیفی با اعلام جدایی ستاره فرانسوی از پاری سن ژرمن از حالت دوستانه خارج شده و آنها با همدیگر دچار مشکلات زیادی شده‌اند.

کار به جایی رسید که این ستاره فرانسوی در پیام خداحافظی‌اش هیچ اسمی از مدیر قطری نبرد و در سمت دیگر حتی گفته می‌شد درگیری لفظی شدیدی بین این دو در رختکن باشگاه اتفاق افتاده است.

این حواشی با نزدیک شدن انتقال امباپه به رئال مادرید بیشتر می‌شود، چرا که رسانه‌ها گزارش داده‌اند ناصر الخلیفی نمی‌تواند قبول کند که این بازیکن به‌صورت رایگان به رئال می‌رود.

در حالی‌که تنش بین دو طرف در حال افزایش است و گفته می‌شود باشگاه قصد ندارد دستمزد و برخی از پاداش‌های امباپه در ماه‌های اخیر را پرداخت کند و در همین حین الخلیفی در مصاحبه‌ای برای این بازیکن آرزوی موفقیت کرد.

او گفت: آرزوی بهترین‌ها را برای کیلیان دارم. او کارهای بزرگی برای ما انجام داد و من به او افتخار می‌کنم. چه کسی می‌داند، شاید یک روز به فرانسه بازگردد. من جاه‌طلبی‌های او را می‌دانم، او می‌خواست به جای دیگری برود و لیگ و چیزهای جدید را امتحان کند. او حق دارد این کار را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید